Mūsų Istorija – Diverra

Mūsų Istorija

Diverra papuošalai gimė mylinčio vyro rankose. Vyro, kuris turėjo svajonę surasti savo merginai geriausią dovaną. Ne paprastą dovaną, o tokią kuri reikštų kažką, parodytų jo meilę bei atsidavimą savo išrinktajai. Jis norėjo dovanos kuri atrodo ne tik gražiai, yra unikali, nematyta, bet svarbiausia, kad ji suvirpintų merginos širdį kas kartą kai ji ją pamatytų. Jam reikėjo tokios dovanos kuri įkvėptų merginą siekti savo svajonių ir mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka.

Bendrų kelionių po pasaulį metu, jiems užklydus į Dubajų ir pamačius gyvenimą, kuris yra it sapnas. Gyvenimą kai žmonės mėgaujasi kiekviena sekunde. Gyvenimą pilną pasiektų svajonių, saulės, prabangos ir nuotykių. Jis suprato, kad galop rado tai ko ieškojo... Tą dalyką, tą jausmą kurį norėjo, kad jaustų ir išgyventų jo mylimoji mergina.

Tam, kad ji niekados nepamirštų to jausmo, jis nutarė pasiimti dalelę Dubajaus su savimi. Suradęs vietinį Dubajaus juvelyrą, jis paprašė, kad šis padėtų pagaminti apyrankę, kuri įkūnytų merginos svajones.

Bėgant laikui ir matant kaip kas kartą jo mylimajai užsidėjus apyrankę, ji pražysta prisiminusi tą prabangos, laimės ir džiaugsmo emociją, prisimena savo tikslus, svajones ir svarbiausia tampa vis labiau motyvuota siekti to savo gyvenime jis nutarė tuo pasidalinti su visais Lietuvos žmonėmis.

Išsaugant tradiciją, kiekviena Diverra apyrankė yra rankų darbo, kurios juvelyrinės dalys pagamintos Dubajaus juvelyrų, siekiant auksčiausios prabangos ir kokybės standartų.

Diverra – dienos prabėga sapne