apyrankes – Diverra

Diverra rankų darbo apyrankės iš akmenukų yra sukurtos įkūnyti kiekvienos moters svajones. Kiekviena apyrankė yra it sapnas įkvėpiantis nešiojančią moterį tapti tuo kuo ji trokšta. Įsikūnyti į jos trokštamą dievybės kasdienybę.

Mūsų moteriškos apyrankės, pagamintos iš karoliukų yra sukurtos remiantis žinomo Dubajaus juvelyro mokymais apie spalvų žaismą ir metalurgiją. Apyrankės yra rankų darbo ir pagaminamos vienoje, nedidelėje Dubajaus juvelyrinėje pagal mūsų išskirtinį užsakymą.

Diverra apyrankės iš karoliukų yra gaminamos iš tikrų CZ deimantų ir tik iš tikru auksu padengtų karoliukų. Stengiamės naudoti tik geriausios kokybės medžiagas, todėl kruopščiai renkamės medžiagų tiekėjus, naudojame tik tikrus akmenukus ir siūlome tik geriausios kokybės, rankų darbo auksines apyrankes.

Kiekviena rankų darbo moteriška apyrankė prieš siunčiant būna supakuojama į mūsų gražią juodą dėžutę ir patikrinama dėl kokybės.

Visas apyrankes siunčiame nemokamai ir siūlome 100% pinigų gražinimo garantą. Nuolatos stengiamės dėl klientų gerovės ir paskambinus padedame, pakonsultuojame ir išrenkame geriausią apyrankės iš akmenukų Jums.

Taip pat mūsų, Diverra stilistas gali padėti priderinti apyrankę prie specifinių rūbų ar aprangos ir pasiruošti šventei.